Üyelik Avantajları


Profesyonel Ağ Oluşturma
Yenilikçi İnsan Kaynakları Derneği’ne üye olmak üç ayda bir gerçekleşen ağ etkinliklerine katılarak diğer İK uygulayıcılarıyla tanışmanzı için harika bir şans yaratacaktır.

Aylık toplantılara / eğitim kurslarına yapılan indirimler
Düzenlenen eğitim programlarına katılımda  YİNKADER üyelerine indirim uygulanmaktadır. Bu etkinliklerle ilgili daha fazla bilgi Etkinlik Takvimimizde bulunabilir .

Çevrimiçi topluluk
Bu yalnızca YİNKADER üyeleri için değerli bir kaynaktır. Burada üyeler arası çevrimiçi topluluğa üye olup, birbirlerine iç mesajlar ve sohbetler gönderebilir, özel veya genel dosyalar ve fotoğraflar yükleyebilir, birbirlerine fotoğraflarda etiketleyebilirsiniz.

Yinkader Sertifikasyon Desteği
Her Bahar ve Güz,  Sertifika Hazırlık Kursları  olavaktır ve YİNKADER üyelerine verilen indirimli fiyatlar sizlere büyük avantajlar sağlayacaktır.. Bu sertifika sınavına hazırlanmak ve mesleki değeri artırmak için mükemmel bir fırsat!

Aylık Bülten
Üç Ayda bir yayınlanacak olan bülten değerli makaleler, yeni üye spotları, Başkan’ın mesajı, yaklaşan etkinlikler hatırlatıcıları vb. Ile dolu olacak ve her ayın başında e-posta gelen kutunuza teslim edilecektir.

Mesleki ve Kariyer Geliştirme
Aylık eğitim toplantılarının yanı sıra çeşitli konularda yarım günlük workshoplar ve yıllık konferans imkanı sunulmaktadır. Spesifik olarak istihdam kanunları ve düzenleyici kurumlar üzerine odaklanan yıllık konferansa YİNKADER üyeleri katılmak için her zaman indirimli bir fiyat alır.

Online Üyelik Rehberi
YİNKADER üyeleri  üyelerin listesine erişebilir ve kullanıcı dostu Üyeliği Rehberi üzerinden kolayca aranabilirler.